Polityka prywatności

Polityka prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych Użytkowników serwisu internetowego Kancelaria Adwokacka Joanna Ogrodowicz (www.adwokatogrodowicz.pl). Za Użytkownika serwisu rozumie sie każdą osobę, która przekazuje dane Administratorowi.

Kancelaria powierzone jej dane przetwarza zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Administartorem danych osobowych jest Joanna Ogrodowicz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Adwokacka Joanna Ogrodowicz pod adresem ul. Nowy Rynek 5 w Bydgoszczy, NIP 953 233 36 46.

Kontakt z administratorem możliwy jest poprzez kontakt listowny pod adres korespondencyjny wskazany powyżej lub poprzez adres mailowy joanna.ogrodowicz@wp.pl

Administrator dba o to by dane były zbierane w niezbędnym zakresie i czasie. Administartor przetwarza dane osobowe niezbędne do realizacji celu (realizacji świadczonej usługi, prowadzenia korespondencji, bieżącego kontaktu) w szczególności: imię, nazwisko, nr telefonu, adres zamieszkania/zameldowania/korespondencyjny, adres poczty elektronicznej, numer Pesel/NIP, nr IP. Wskazane dane będą przetwarzane w sytuacji ewentualnego skierowania zapytania przez Użytkownika do Administratora, w szczególności poprzez wysłanie maila lub skorzystania z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Administratora.

Każda osoba korzystająca z serwisu akceptuje zasady zawarte w niniejszej polityce prywatności. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w przedmiotowym dokumencie.Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]